top
logo
Odsłon : 2698323

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

leknica.pl qr-link

leknicaqrlink

Statystyka

logo2


Start Sport Kluby sportowe
Kluby sportowe
XXII Mistrzostwa Polski w Karate PDF Drukuj Email
piątek, 27 maja 2011 07:37
 
Więcej…
   W dniach 21-22.05.2011r. we Wrocławiu odbyły się XXII Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym.

Brązowy medal w Seniorach dla Klubu Karate Kontra Łęknica wywalczył Sebastian Końcowik w najbardziej wszechstronnej konkurencji fukugo - dwubój polegający na naprzemiennym rozgrywaniu kitei (forma kata) i kumite (walka) w ramach jednej konkurencji.

Wysoką 6 pozycję w kumite i 8 w fukugo uzyskał Gracjan Trzciński w kategorii junior młodszy. Niestety nie udało się Michałowi Serwatka (zwycięzca plebiscytu GR) powtórzyć wyniku sprzed roku, gdzie zdobył złoty medal w kumite. Michał przeszedł do starszej kategorii wiekowej z juniora młodszego (13-15 lat), do juniora (16- 18 lat).

Obecny sezon był dla mnie, jako trenera i jednocześnie zawodnika, bardzo pracowity, ale i dość owocny. Po dwuletniej przerwie w startach udało mi się w tym roku dostać do Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego i w kwalifikacji zająć 6 miejsce. Polska Liga Karate Tradycyjnego skupia 8 najlepszych karateków wyłonionych w eliminacjach ogólnopolskich, którzy rywalizują w cyklu 3 turniejów o prawo startu w Pucharze Świata w Karate Tradycyjnym.

Poprawiony: wtorek, 21 czerwca 2011 07:12
Więcej…
 bottom
top

Nasze strony WWW

Nowości

Popularne

Archiwum


bottom