top
logo
Odsłon : 2319086

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

leknica.pl qr-link

leknicaqrlink

Statystyka

logo2


Start
Sukcesy zawodniczek Karate Kontra w Mistrzostwach Europy w Karate Fudokan w Krakowie PDF Drukuj Email
piątek, 28 października 2016 09:07

Zawodniczki Klubu Karate Kontra wzięły udział w Mistrzostwach Europy w Karate Fudokan, które odbyły się w Krakowie, w Tauron Arena 14-15.10.2016r. Zawody te odbyły się podczas Festiwalu Karate - jednej z największych imprez tego typu, gdzie na kilkunastu matach rywalizowali zawodnicy z całego świata, w kilku stylach karate.

Kamila Skałacka zdobyła brązowy medal Mistrzostw Europy juniorów w fukugo - wszechstronna konkurencja - dwubój, gdzie zawodnik musi wykazać się umiejętnościami w kata i kumite. O medal otarła się w konkurencji kumite, gdzie przegrała walkę o wejście do półfinału.

Kamila powołana była również do kumite drużynowego juniorek, ale ostatecznie jej drużyna nie wystartowała ze względu na kontuzje zawodniczek.

Nikoletta Dzióba zdobyła natomiast złoty medal i tytuł mistrzyni Europy w kumite drużynowym młodzieżowców. Z tej okazji Burmistrz Łęknicy Piotr Kuliniak gościł 28.10.2016r. naszą Mistrzynię wraz z Rodzicami i obiecał ufundowanie nagrody pieniężnej, za wybitne wyniki w sporcie, która zostanie przyznana na najbliższej sesji Rady Miejskiej 04.11.2016r.

Gratulujemy sukcesów wszystkim zawodniczkom !


 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

Poprawiony: poniedziałek, 31 października 2016 11:50
 

bottom
top

Nasze strony WWW

Nowości

Popularne

Archiwum


bottom