top
logo
Odsłon : 1820160

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

leknica.pl qr-link

leknicaqrlink

Statystyka

logo2


Start
ŚCIEŻKA GEOTURYSTYCZNA jednym z 7 CUDÓW POLSKI PDF Drukuj Email
czwartek, 01 września 2016 11:18

nomultithumb

Zakończyła się 6 edycja plebiscytu „7 nowych cudów Polski", który odbywał się na łamach miesięcznika National GeographicTraveler.
W czołowej siódemce znalazły się dwa miejsca nominowane z województwa lubuskiego. Na trzecim miejscu listy uplasował się Szlak Drewnianych Kościołów Rejonu Kozła (Klępsk, Chlastawa i Kosieczyn), a na 7 miejscu ścieżka geoturystyczna „Dawna Kopalnia Babina" w Łęknicy.
 
Nominowane były i udział w plebiscycie brały 32 miejsca z całej Polski. Zwycięzcą 6 edycji okazało się Planetarium EC1 z Łodzi. Wręczenie certyfikatów dla „7 nowych cudów Polski" odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, które odbędą się w dniach 14-16.10.2016 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które zaangażowały się w plebiscyt i głosowały na ścieżkę geoturystyczna „Dawna kopalnia Babina". Fakt znalezienia się naszej atrakcji na tej prestiżowej liście, jest wielkim sukcesem i wspaniałą promocją Światowego Geoparku UNESCO Łuk Mużakowa i Łęknicy.

 


 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

Poprawiony: czwartek, 01 września 2016 11:46
 

bottom
top

Nasze strony WWW

Nowości

Popularne

Archiwum


bottom